Ankara saç ekimi

原创
2018/05/23 21:10
阅读数 38

Ankara ilinin bazı değişik yerlerinde kişilerin saçsızlık sorunlarına karşılık yapılmakta olan saç ekimi işlemlerinde yir cerrahi işlemdir. Bu süreç aynı zamanda en son teknikleri kalıcıdır ve saç foliküler kümeler almak. Bu işlem iki yol ile olmaktadır FUE şerit hasat ve foliküler ünite ekstraksiyon yapılabilir: Yada eski Ankara saç ekimi yöntemlerinden olan FUT yani Foliküler ile olmaktadır. Ayrıca son zamanların etkili yöntemi olan ve çoğu merkezde yapılmakta olan DHİ yani kalem tekniği ile de ekim işlemi yapılmaktadır.

İyi saç büyüme ile Ankara saç ekimi merkezlerinde deri şeritler el ile kaldırılması ve tüysüz yerinde ekilir saçsız alanlar kökleri foliküler ünite ekstraksiyon saç kümeleri ve ekilir. Cerrahlar genelde bu günlerde benimsiyor ne şerit hasat edilir. Donör yerinde ince bir iz bırakır ve iki hafta içinde iyileşme olmaktadır. FUE tek veya çeşitli ayarlar yapılabilir. Uzun yıllar boyunca FUE ya da FUT saç nakli için standart bir yaklaşım oldu. Ne yazık ki kötü iletişim ve yanlış cerrahi teknik nedeniyle istenmeyen izleri olan birçok hasta sonuçlandı. İzleri hastaları rahatlatmak için düşünüldü. Gelişmiş dikkatli hasta seçimi yara iyileşmesi teknoloji ve düzgün yapılan cerrahi kapatma gelişmeye daha güvenilir tahmin edilebilir ve daha yüksek verim sağladı. Zaman alan bir süreçtir ama hiç iz arkasında çok doğal sonuçlar verir. Ancak maliyet etkin bir süreç değildir ve doktor ve hasta için zaman alıcı olmaktadır.

Ancak robot kullanımı bu süreçte azalma ve son derece basitleştirdi. İyice kafa derisi temizlendikten sonra Ankara saç ekim merkezlerinde bulunan bir cerrah lokal anestezi ile başınızı bir alanı uyuşturmak için küçük bir iğne kullanır. Hastaların çoğu saç nakli sonra üç gün içinde işe dönüş olmaktadır. Genellikle daha hızlı çalışmak için FUT prosedürü aşağıdaki dönmesi mümkün değildir. Kafası tıraşlı operasyon fark olmayabilir. Saç ekim merkezleri tarafından Ankara ilinde olduğu gibi yapılan saç ekim işleminde İlk on dört gün boyunca ameliyat sonrası ekilen saçların çok dikkatli olmalısınız. Yeni ekilen greftler yeni kendi yerinde güvenli olacaktır. Sonra normal saç bakım işlerinizi eskiden olduğu gibi rutin şekilde yapabilirsiniz

Erkek tipi saç dökülmesi saçların ince nakli çevresinde devam edecektir. Bu yüzden dikkatli saçlar zaman geçtikçe doğal görünümlü kalır emin olmak için nakli tasarım planı için önemlidir. İnsanlar istenen etkiyi elde değildi bulmak ve saç ekimi başka bir ameliyat ihtiyacı hissediyorum. Kozmetik cerrahi bazen kötü sonuçlar beklediğiniz gibi olmayabilir.O nedenle bu tür işlemleri Ankara saç ekim merkezleri gibi yerlerde yapılması daha iyi olacaktır.

Ankara saç ekim merkezlerinde saç nakli ve sonuçları ile mutlu değil ya da prosedürü düzgün gerçekleştirilen değil ise sizi tedavi eden doktorun konuyu gerektiğini düşünüyorum. Göz önüne alındığında küçük bir alandan alınan saç derisi ve  ön tarafında kellik bu kadar geniş bir alanı kapsayacak şekilde saç sınırlı miktarda yayılıyor olmaktadır. 

展开阅读全文
打赏
0
0 收藏
分享
加载中
更多评论
打赏
0 评论
0 收藏
0
分享
返回顶部
顶部